Towarzystwo Audytorskie “Booking Service” Spółka z o.o. została zarejestrowana w 1990 roku w Rejestrze Handlowym Sądu Rejonowego w Gdańsku.
Spółka nasza ma w Krajowym Rejestrze Sądowym nr KRS 0000165140.
Uprawnienia do badania sprawozdań finansowych zostały nam nadane w 1992r. przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów w Warszawie i zaewidencjonowane pod numerem 521.

Skład Zarządu naszej Spółki:

Siedziba Spółki mieści się w Gdańsku przy ul. Leszczyńskich 9.

25 lat bogatych doświadczeń w zakresie badania sprawozdań finansowych, usług księgowych i innych zleceń, daje nam stabilną pozycję na rynku finansowo-księgowym a jednocześnie jest gwarancją wysokiego poziomu świadczonych usług.

Naszym celem jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników i czuwanie nad aktualizacją ich wiedzy. Znajomość aktualnych przepisów prawnych, podatkowych i finansowych oraz najnowszych rozwiązań z dziedziny rachunkowości, którą posiadają nasi pracownicy, zapewnia naszym Klientom możliwość kompleksowej obsługi, profesjonalizm oraz terminową i rzetelną realizację powierzonych zleceń. Naszym Klientom wskazujemy zawsze kilka rozwiązań, starając się dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie w oparciu o obowiązujące przepisy.

Do państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel z wykształceniem wyższym i średnim oraz długoletnim stażem pracy w rachunkowości i rozliczeniach podatkowych.

Wszystkie usługi świadczone przez naszą firmę są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w “WARTA” SA.

 

 

WPIS NA LISTĘ PODMIOTÓW

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.